Prostory pro kick off meeting

Napadlo Vás někdy, že vaše firemní setkání nemusí vždy proběhnout v prostředí kongresového hotelu v blízkosti letiště? 

Vyberte si Sporthotel Kácov pro váš firemní Kick off meeting a přeneste svůj tým do úspěšného startu nového roku čí startu nového projektu v inspirativním prostředí. 

Skvělá poloha pro : 

Naše kongresové středisko se nachází jen 30 minut od Prahy  po dálnici D1, uprostřed sázavských lesů.

Inspirující prostředí:

Sporthotel Kácov je zasazen do nádherné přírody, která nabízí neuvěřitelnou energii a klid. Tímto harmonickým spojením přírody a moderního interiéru  nabízí naše prostředí obrovský potenciál pro kreativitu a nové myšlenky.

Profesionální konferenční prostory:

Konferenční prostory hotelu jsou vybaveny nejnovější technologií a nabízejí dostatek prostoru pro váš tým, firemní školení a koference. V hotelu najdete moderní vybavení, prostorné místnosti a vše, co potřebujete k uspořádání pracovního setkání: malá, střední a velká konferenčka s kapacitou od 16 do 140 hostů. 

Ubytování a catering:

Během konání vašeho kick-off meetingu vám nabízíme luxusní ubytování v hotelu. Relaxujte v pohodlných pokojích a dopřejte si vynikající gastronomické zážitky z naší restaurace, která je zaměřená na kvalitu surovin a lahodné chutě. Kapacita ubytování je v zimních měsících 60 lůžek v hotelových pokojích a 120 lůžek ve srubech. Letní kapacita ubytování 300 lůžek. 

Teambuildingové aktivity:

Sporthotel Kácov nabízí širokou škálu outdoorových aktivit od teambuildingových her po sportovní utkání rámci vašeho kick off meetingu Využijte příležitosti k posílení vztahů ve vašem týmu a vybudujte silný spolupracující kolektiv.

Profesionální služby a ochotný personál:

Náš vyškolený personál se postará o veškeré potřeby vašeho týmu. Od naplánování, až po technickou podporu vám budeme k dispozici, abychom vám zajistili nejlepší možnou péči při organizaci vašeho Kick off meetingu.

Co je to Kick off meeting: 

Kick off meeting je setkání, které se obvykle koná na konci firemního roku, počátku projektu nebo nové iniciativy. Jeho hlavním cílem je představit účastníkům projektu jeho cíle, plány a očekávání a umožnit jim seznámit se navzájem. Kick off meeting slouží také k nastavení jasných a společně sdílených očekávání, stanovení rolí a odpovědností, identifikaci klíčových milníků a komunikačních postupů.

Během Kick off meetingu:

Se může diskutovat o strategii projektu, rozdělení práce, harmonogramu a zdrojích, aby všichni účastníci měli společné porozumění vůči projektu a jeho vize. Tým také obvykle vytvoří plán dalších kroků a stanoví první úkoly, které mají být splněny.

Kick off meeting je také dobrou příležitostí k budování týmové důvěry a spolupráce. Účastníci mají možnost se navzájem poznat, což může přispět k posílení vztahů a vytvoření příznivé pracovní atmosféry.

Celkově lze říci, že Kick off meeting je důležitým zahajovacím setkáním, které slouží k nastavení společného směru a plánování pro úspěch projektu nebo iniciativy.

Neváhejte a využijte možnosti, které nabízíme pro vaše Kick off meetingy ve Sporthotelu Kácov. Zanechte za sebou starosti a nechte se inspirovat profesionálním prostředím, které podpoří produktivitu i kreativitu vašeho týmu. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte svůj projekt správně!

V případě zájmu kontaktujte naši recepci:

tel.: 774 851 488

email.: rezervace@sport-hotel.cz