Novinky

Blue Grass

Blue Grass

Nová tráva se nezelená, ale modrá se v plné kráse. Konečně vám přinášíme fotky nového povrchu našich kurtů. Čeká vás nový skvělý povrch, čeká vás nová hra, čeká vás umělá tráva typu Rolland Garo.

Sbohem starý betone

Sbohem starý betone

Sbohem starý betone.... Všechno jednou končí a nové nahradí staré. To se stalo i se starým betonem, který dlouhé roky sloužil k potěše hráčů na našich kurtech. Časy se změnily a s příchodem nového majitele Sporthotelu Kácov, nastal dlouho očekávaný čas investic a změn.

Nové Webové Stránky

Nové Webové Stránky

Nové Webové stránky jsou plné informací a novinek. Najdete tady rozšířený seznam aktivit, ceníky, kontakty a všechny informace o pobytu u nás. A pokud to nenajdete, obraťe se s jakýmkoliv dotazem. Rádi a rychle vám odpovíme.

Loviště

Loviště

Tiché místo pro milovníky rybaření. Pokud si u nás budete chtít zachytat ryby, bude se vám líbit naše Loviště. Místečko, které není vidět a kde ryby berou.

Lanový Park

Lanový Park

Otevřeli jsme pro vás nový Lanový Park. V létě u nás probíhala stavební činnost s vůní dřeva. Parta šikovných řemeselníků z firmy UniPark pro vás postavila lanový park, plný překážek, co vás přinutí si sáhnout na dno svých fyzických a psychických sil. Dvě patra, dvě lanovky, spousta adrenalinu vysoko nad pevnou zemí.