Novinky

Peugeot v Kácově

Peugeot v Kácově

Minulý týden k nám agentura Car management a Peugeot.cz, který je dovozcem vozů Peugeot na český trh, přivezli nefalšovanou francouzskou eleganci. Pod kapotou těchto krásných vozů se ukrývaly hybridní a elektické pohonné jednotky.

V rytmu bubnů

V rytmu bubnů

Tento víkend jsme přívítali bubeníky na jejich pravidelném jarním víkendu v Kácově. Lektoři Míra Čipera a Dita Krupicová rozezněli okolí Sporthotelu Kácov v rytmu arabských a brazilských bubnů.

Praga v Kácově

Praga v Kácově

V sobotu 6.6.2020 se uskutečnil 49.ročník Memoriálu ing. Petra Muchy. Členové Praga klubu vyjeli na společnou jízdu od Sporthotelu Kácov na zámek Vrchotovy Janovice. Podívejte se na galerii fotek. Nejen muže osloví "Krásky, které mají hodně lásky".

Záchranáři

Záchranáři

Na novou sezónu jsem připraveni. Náš tým prošel školením záchrany uvízlé osoby na Lanovém parku. Školení u nás vedl pan Radek Neumann z Outdoor Pointu. Tímto mu děkujeme za spolupráci.

Paintball

Paintball

Paintball je připraven a co vy?? Nejpopulárnější, nejzábavnější a pro všechny. Děti, dospělé, dívky, ženy, kluky i muže. Barevnou kuličkou střílí, kdo může.

Aquazorbing

Aquazorbing

Zkontrolovali jsme Aquazorbingové koule. Po dlouhé pauze se poprvé dotkly vody.

Probuzení Lanového parku

Probuzení Lanového parku

Po zimním spánku, po jarní únavě, po karanténě jsme probudili k životu Lanový park. Žebříky stojí, chrániče bezpečného dojezdu jsou na místě. Vše je prověřeno a připraveno pro vás.

Nová litá podlaha

Nová litá podlaha

V Kácově nezahálíme, stavíme a vylepšujeme. Včera jsme nalili podlahu do naší nové multifunkční konferenční místnosti.

Nová multifunkční hala

Nová multifunkční hala

Zastřešením kurtů s umělou trávou vznikl jedinečný prostor pro sport a kulturně společenské akce. Podívejte se, jak nová hala vypadá zevnitř i zvenku a prozkoumejte její možnosti v tomto článku.

Svatomartinské hody

Svatomartinské hody

Srdečně Vás zveme na SVATOMARTINSKÉ HODY spojené s ochutnávkou vín. Hody proběhnou o víkendu 8.11.-10.11.2019. Podívejte se, jaké máme pro Vás připravené sváteční menu.

Přicházejí barvy

Přicházejí barvy

Měníme logo a jsme z toho nadšení. Podívekte se proč je právě teď ten zprávný čas na nové barvy, tvary a slova.

Karel Parma v rybníčku

Karel Parma v rybníčku

Seznamte se s naším novým hostem, Karlem Parmou. Zjistěte, jak žije a kdo za to může. Nezapomeňte navštívit Karlovu fotogalerii.

Nové Audio

Nové Audio

Tuto sestavu by volilo 98% diktátorů tohoto světa. Nic vám diktovat nebudeme, jen vám zaručíme, že vás uslyší ten, koho chcete oslovit. Špičkový audio set pro ozvučení přednášek i vaší party nebo svatby. Záleží jen na vás. Informace naleznete v našich Konferenčních a Párty balíčcích.

Blue Grass

Blue Grass

Nová tráva se nezelená, ale modrá se v plné kráse. Konečně vám přinášíme fotky nového povrchu našich kurtů. Čeká vás nový skvělý povrch, čeká vás nová hra, čeká vás umělá tráva typu Rolland Garo.

Sbohem starý betone

Sbohem starý betone

Sbohem starý betone.... Všechno jednou končí a nové nahradí staré. To se stalo i se starým betonem, který dlouhé roky sloužil k potěše hráčů na našich kurtech. Časy se změnily a s příchodem nového majitele Sporthotelu Kácov, nastal dlouho očekávaný čas investic a změn.

Nové Webové Stránky

Nové Webové Stránky

Nové Webové stránky jsou plné informací a novinek. Najdete tady rozšířený seznam aktivit, ceníky, kontakty a všechny informace o pobytu u nás. A pokud to nenajdete, obraťe se s jakýmkoliv dotazem. Rádi a rychle vám odpovíme.

Loviště

Loviště

Tiché místo pro milovníky rybaření. Pokud si u nás budete chtít zachytat ryby, bude se vám líbit naše Loviště. Místečko, které není vidět a kde ryby berou.

Lanový Park

Lanový Park

Otevřeli jsme pro vás nový Lanový Park. V létě u nás probíhala stavební činnost s vůní dřeva. Parta šikovných řemeselníků z firmy UniPark pro vás postavila lanový park, plný překážek, co vás přinutí si sáhnout na dno svých fyzických a psychických sil. Dvě patra, dvě lanovky, spousta adrenalinu vysoko nad pevnou zemí.