3 konferenční místnosti / PitPat / Stan / Multifunkční hala 

Velká konferenčka je největším prostorem v hotelu a je možné ji využít opravdu všestranně. Rozlohou 200 m čtverečních pojme 140 sedících hostů na firemní konferenci. Místnost je vybavena zrcadly, takže zde můžete trénovat i tanec. V přilehlém skladu máme složeno 80 m čtverečních tatami pro judisty či jiné bojové sporty. Pro tanečníky máme baletizol. Pro konference židle ( divadelní uspořádání) bez stolků. Dále je tam velká televize, přenosnéplátno, projektor, flipchart, tabule,  karimatky, pingpong. Přijďte se nezávazně podívat, vše Vám s radostí dopředu ukážeme.

Střední konferenčka se nachází v přízemí hotelu, a pojme 45 hostů, včetně konferenčních stolků. Slouží primárně na konference a prezentace. Samozřejmě je jako ostatní vybavena projektorem a promítacím plátnem, tabulí a flipchartem.

Malá konferenčka je v prvním patře hotelu a slouží pro skupiny do 16 osob. 

PitPat je klubovna stranou mimo hlavní dění areálu, dostatečně daleko od hlavní budovy hotelu. Kromě stolů a židlí, zde najdete vlastní pípu, lednice a pulty pro servírování teplých jídel. Ideální místo pro vaše soukromé akce a oslavy nebo taneční párty, kde máte jistotu, že nikdy nebudete nikoho rušit hlasitou produkcí.

Stan lze využít pro firemky, oslavy, sportovní akce apod. Za deštivých dnů zde najdou útočiště děti na táborech, ale i manažeři na teambuildingu.

Multifunkční hala Celoročním zastřešením kurtů s umělou trávou vznikl jedinečný prostor pro sport, kde v zimě je příjemné teplo a v létě komfortních chládek.

Velká konferenčka / Tělocvična

Největší prostor v hotelu, 200 m čtverečních pro všestranné využití, od konferencí po sport. 

Střední konferenčka

Druhý největší prostor v hotelu s kapacitou 45 osob včetně stolků, primárně sloužící ke konferencím, včetně plátna a projektoru. Nebo také jídelna pro školy, soustředění a tábory s kapacitou 90 míst.

Malá konferenčka

Je nejmenším konferenčním prostorem do 16 osob, sezení včetně stolů, projektoru a plátna.

PitPat

Pit Pat je klubovna, herna, ideální místo na párty, kde máte jistotu, že nikoho nebudete rušit

Stan

Firemní akce, sportovní klání, či zázemí, vše je zde možné. 

Multifunkční hala

Největší a nejvíce univerzální zastřešený, vytápěný či klimatizovaný prostor v našem areálu - 1400 m čtverečních