3 konferenční místnosti / PitPat / Stan / Multifunkční hala 

Veliká konferenčka je největším prostorem v hotelu, a je možné ji využít opravdu všestraně. Rozlohou 200 m čtverečních pojme 140 sedících hostů na firemní konferenci. Místnost je vybavena zrcadly se závěsy, takže zde může trénovat i taneční studio. V přilehlém skladu máme složeno 80 m čverečních tatami pro judisty či jiné bojové sporty. Pro baletky máme baletizol. Přijďte se nezávazně podívat, vše Vám s radostí dopředu ukážeme.

Střední konferenčka se nachází v přízemí hotelu, a pojme do 80 hostů, včetně konferenčních stolků. Slouží primárně na konference a prezentace. Samozřejmě je jako ostatní vybavena projektorem a promítacím plátnem.

Malá konferenčka je v prvním patře hotelu, a slouží pro skupinky do 16 osob. Prezentace může proběhnoout třeba na velkoformátové TV. 

PitPat je klubovna stranou mimo hlavní dění areálu, dostatečně daleko od hlavní budovy hotelu. Kromě stolů a židlí, zde najdete vlastní pípu, lednice a pulty pro servírování teplých jídel. Ideální místo pro vaše soukromé akce a oslavy nebo taneční párty, kde máte jisotu, že nikdy nebudete nikoho rušit hlasitou produkcí.

Stan lze využít pro firemky, oslavy, svatby, sportovní akce apod. Za deštivých dnů zde najdou útočiště děti na táborech, ale i manažeři na teambuildingu.

Multifunkční hala Celoročním zastřešením kurtů s umělou trávou vznikl jedinečný prostor pro sport a kulturně společenské akce, kde v zimě je přijemné teplo a v létě komfortních chládek

Velká konferenčka

Největsí prostor v hotelu, 200 m čtverečních pro všestrané využítí, od konferencí po sport. 

Střední konferenčka

Druhý největší prostor v hotelu s kapacitou do 80 osob včetně stolku, primárně sloužící ke konferencím, včetně plátna a projektoru.

Malá konferenčka

Je nejmenším konferenčním prostorem do 16 osob, sezení včetně stolů, projektoru, plátna nebo TV.

PitPat

Pit Pat je klubovna, herna, ideální místo na párty, kde máte jistotu, že nikoho nebudete rušit

Stan

Firemní akce, sprotovní klání, či svatba, vše je zde možné. 

Multifunkční hala

Největší a nejvíce univerzální zastřešený vytápěný či klimatizovaný prostor v našem areálu - 1400 m čtverečních