Sportovní soustředění, rekondiční pobyty, teamové tréningy 

Hledáte ideální sportovní hotel v přírodě pro příští dovolenou svého týmu? Už nemusíte hledat dál! Náš sportovní hotel nabízí vše, co váš tým potřebuje pro nezapomenutelný zážitek.

POZOR: Sportovní týmy
V našem sportovním hotelu chápeme, že úspěch týmu závisí nejen na talentu, ale také na správném prostředí. Proto nabízíme celoroční možnosti ubytování ve srubech, vytápěných chatkách a hotelu, které poskytují celkovou kapacitu 300 lůžek. A nejsme jen místem na přespání - nabízíme komplexní služby, které pomohou vašemu týmu soustředit se na to, na čem skutečně záleží - na vítězství.

ZÁJEM: Nejvyšší sportovní zážitek
V našem sportovním hotelu nabízíme širokou škálu aktivit, které vyhoví potřebám každého týmu. Od jízdy na kajaku po řece Sázavě přes discgolf, paintball až po náš lanový park - máme vše, co potřebujete pro dokonalý sportovní zážitek. A pokud by vám to nestačilo, nabízíme hotelovou posilovnu, párty stan s tatami a vyhřívanou multifunkční sportovní halu. Naše tatami lze dokonce složit kamkoli si budete přát, což vám dává možnost trénovat a soutěžit, kdekoli se vám zlíbí.

POŽADAVKY: Naprostá podpora a pohodlí
V našem sportovním hotelu chápeme, že výkon týmu závisí nejen na jeho dovednostech. Proto nabízíme komplexní program, který zahrnuje zdravé stravování a důraz na hydrataci, a také individuální přístup k plánování vašeho pobytu. Naši zaměstnanci s vámi budou spolupracovat na vytvoření dokonalého programu pro váš tým, ať už se sem chystáte na turnaj, tréninkový kemp nebo jen na teambuildingové soustředění.

AKCE: Rezervujte si nyní a připravte se na vítězství!
Neváhejte - rezervujte si pobyt svého týmu v našem sportovním hotelu již nyní a připravte se na dokonalý sportovní zážitek. Náš personál je připraven zodpovědět všechny vaše dotazy a pomoci vám naplánovat dokonalý výlet pro váš tým. Díky našemu komplexnímu programu, špičkovému zázemí a zaměření na individuální přístup bude mít váš tým vše, co potřebuje k úspěchu.

Od jara do podzimu je možnost ubytování ve vytápěných táborových chatkách s palandami, po 4 osobách, s kapacitou 120 lůžek. Celoroční ubytování je možné ve srubových chatách s kapacitou 100 lůžek a hotelu  s kapacitou 70 lůžek. Pomůžeme vám zorganizovat program na celý pobyt, ať to je výlet, půjčení kajaků na sjezd řeky Sázavy, či jakoukoliv sportovní aktivitu z naší nabídky. Postaráme se o pitný režim a zdravé stravování

Pro celodenní sportovní aktivity můžete využít naší hotelovou tělocvičnu se zrcadly s baletizolem, venkovní stan s tatami, vytápěnou multifunkční sportovní halu a dalších více než  30 různých sportovních aktivit včetně discgolfu, paintballu nebo lanového parku. Naše tatami se dají samozřejmě složit kdekoliv si budete přát.

Naše multifunkční sportovní hala se dá využít i v létě, kdy je v ní max 25 stupňů celsia. 

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, nebo požadavkem. Individuální přístup je u nás samozřejmost.