Majitel 

Adam Šťastný s partnerkou Markétou a dcerou

Při první návštěvě areálu jsme oba propadli jeho kouzlu. A jeho koupě je pro nás velká změna, ale i krok tím směrem, kterým chceme, aby se ubíraly naše životy. Oba jsme prošli nadnárodními společnostmi, kde jsme získali obchodní a manažerské zkušenosti. Ty chceme využít při rozvíjení potenciálu areálu Sporthotelu.

Oba jsme sportovně aktivní a rodinně založení lidé, kteří si váží času stráveného spolu, při aktivním stylu života. To chceme nabídnout i našim hostům. Plnohodnotný odpočinek se sportovním vyžitím v krásné přírodě nad řekou Sázavou. Budeme pro vás zlepšovat naše služby a postupně renovovat jak ubytovací prostory, tak sportoviště. Těšíme se z vašeho zájmu a uděláme vše pro vaši spokojenost.

Děkujeme vám, s pozdravem Adam a Markéta

Veronika Doubravová - provozní manažerka

Veronika je duší celého prosotru - naše provozní manažerka. Pro náš Sporthotel je velkým přínosem. Posledních dvanáct let pracovala jako vedoucí pobočky Partyfit, kde se starala o veškerý provoz. Pro její bohaté zkušenosti a schopnosti jsme na její bedra naložili v podstatě chod celého areálu. Je velikým sportovcem. Dlouhodobě se věnovala Fitness. Sama o sobě říká, že je workoholička, která pracuje srdcem. 

Lenka Kavalková - paní recepční

Lenka není jen recepční, ale i účetní, matematičkou, meteoroložkou, průvodkyní, obchodním zástupcem, psycholožkou, překladatelkou, zdravotní sestrou a skvělou mámou. Rodina je pro ni vším. Lenka je náš poklad, který zvládá vše s lehkostí, milým úsměvem a neskutečnou pracovitostí. Lenka bude s vámi řešit takřka vše a pravděpodobně jste s ní byli v kontaktu během rezervace vašeho pobytu. Pokud vám nedokáže pomoct nebo poradit ona, bude vědět, za kým vás poslat. Lenka ví totiž všechno.

Ostatní členy našeho týmu, kteří se vám budou věnovat, poznáte během svého pobytu u nás. Děkujeme vám.