Majitel a ředitel areálu

Adam Šťastný s partnerkou Markétou a dcerou

Při první návštěvě areálu jsme oba propadli jeho kouzlu. A jeho koupě je pro nás velká změna, ale i krok tím směrem, kterým chceme, aby se ubírali naše životy. Oba jsme prošli nadnárodními společnostmi, kde jsme získali obchodní a manažerské zkušenosti. Ty chceme využít při rozvíjení potenciálu areálu Sporthotelu.

Oba jsme sportovně aktivní a rodině založení lidé, kteří si váží času stráveného spolu, při aktivním stylu života. To chceme nabídnout i našim hostům. Plnohodnotný odpočinek se sportovním vyžitím v krásné přírodě nad řekou Sázavou. Budeme pro vás zlepšovat naše služby a postupně renovovat jak ubytovací prostory, tak sportoviště. Těšíme se z vašeho zájmu a uděláme vše pro vaší spokojenost.

Děkujeme vám, s pozdravem Adam a Markéta

Veronika Doubravová - provozní manažerka

Veronika je naše čerstvě rozvedená provozní manažerka. Pro náš Sporthotel je velkým přínosem. Posledních dvanáct let pracovala jako vedoucí pobočky Partyfit, kde se starala o veškerý provoz. Pro její bohaté zkušenosti a schopnosti jsme na její bedra naložili v podstatě chod celého areálu. Je tělem i duší sportovec. Dlouhodobě se věnovala Fitness a plavání. Dnes zdvihá méně železa, ale u sportu zůstala. Sama o sobě říká, že je workoholička, která pracuje srdcem. 

Lenka Kavalková - paní recepční

Lenka není jen recepční, ale i účetní, matematičkou, meteoroložkou, průvodkyní, obchodním zástupcem, psycholožkou, překladatelkou, zdravotní sestrou a skvělou mámou. Rodina je pro ní vším. Lenka je náš poklad, který zvládá vše s lehkostí, milým úsměvem a neskutečnou pracovitostí. Lenka bude s vámi řešit takřka vše a pravděpodobně jste s ní byli v kontaktu během rezervace vašeho pobytu. Pokud vám nedokáže pomoct, nebo poradit ona, bude vědět, za kým vás poslat. Lenka ví totiž všechno.

Renata Suchánková - sportovní manažerka

Naše Renatka se stará o vaše sportovní a kulturní vyžití. Je schopná připravit jakýkoliv teambuilding, program pro školní výlet, nebo dětský tábor. Bude vás doprovázet na některé sportovní aktivity, kde vás zaškolí a vybaví patřičnými pomůckami. Renatka je milovnicí sportů a sama aktivně sportuje. Krom toho studuje a sama vyučuje Dějiny umění, zajímá se o design a přírodu. Má nádherné nové kotě a sní o cestě na Aljašku. Mimochodem, Renatku je velmi těžké zachytit v klidu!

Ostatní členy našeho týmu, kteří se vám budou věnovat, poznáte během svého pobytu u nás. Děkujeme vám.