Restaurace

V naší restauraci zajišťujeme stravování pro ubytované hosty po předchozí domluvě. 

Snídaně, která je v ceně ubytování se podává na hotelovém baru formou bufetu. Můžete si ji vychutnat na terasách, snídaňové místnosti i baru. Náš personál pro vás bude připravovat jak klasiku (naše domácí pomazánky, párky, vajíčka, šunku, paštiku, salámy, sýry, pečivo, koláče, buchty atd.., tak zdravější komponenty (ovoce, zelenina, müsli, oříšky, semínka, jogurt, zrníčkové pečivo atd.). 

Složení snídaní se mění a není pevně stanoveno pro každý den, takže nikdy nevíte, co Vás ráno čeká. Součástí bufetu je i džus, voda, káva a čaj. Milovníkům kávy na požádání připravíme italské espresso Trepallini, ale i českého turka. Pokud máte speciální potřeby ohledně alergií nebo jiná dietní omezení, kontaktujte nás předem. Pokusíme se vám maximálně vyhovět.

Náš bar je otevřen 8-10h pouze pro snídaně. V době konání akcí jako jsou firemní setkání, teambuildingy, výstavy, školení apod. je otevírací doba baru 10-23h ( po domluvě je možné i déle, ale vždy je přihlíženo na obsazení hotelu a složení klientely). Pokud je areál obsazen školami, tábory, sportovními soustředěními apod., pak je otevírací doba 10-21h.

Naše restaurace není veřejná a  nemá stálý jídelní lístek. Vaříme pro ubytované hosty po předchozí domluvě.  Jídelní lístek se sestavuje několik týdnů dopředu, dle sezónních surovin a požadavků klientů. Vše je o domluvě :-)

Snídaně 

Snídaně se podávají od 8:00 do 10:00, formou snídaňového bufetu

Obědy

Obědy podáváme mezi   12:00 a 14:00

Večeře

Večeře podáváme mezi   18:00 a 20:00