Hotel

Náš hotel prošel rekonstrukcí v roce 2015. Nabízíme ubytování v pěti typech pokojů s celkovou kapacitou 50 lůžek. Polovina pokojů má balkón nebo terasu, pokoje v druhém patře jsou podkrovní s dřevěným obložením. Na pokojích je buď manželská postel nebo dvě samostatná lůžka.

Všechny pokoje mají koupelnu s WC a wifi připojení na internet. TV je v pokojích typu Nadstandart MAXI a v Apartmánech.

V přízemí hotelu se nachází restaurace s barem, kde podáváme snídaně formou bufetu, obědy i večeře. Ubytovaní hosté mají možnost objednání plné penze. 

 Standard

10 pokojů. Možnost dvoulůžka nebo samostatné postele. Možnost propojení dvou dvoulůžkových pokojů. Koupelna se sprchou a WC, WIFI internet.

Nadstandard

10 pokojů. Každý pokoj má terasu s posezením. Můžete zvolit dvoulůžko nebo samostatné postele. Možnost propojení dvou dvoulůžkových pokojů. Koupelna se sprchou a WC, lednice, WIFI internet.

Nadstandard MAXI

2 pokoje s 1 ložnicí, 2 pokoje s 2 ložnicemi. Na některých pokojích jsou pro děti palandy. Lednice, koupelna se sprchou a WC, TV, WIFI internet.

Apartmán

2 apatmány s terasou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, možnost přistýlky pro dvě děti nebo jednu dospělou osobu. Lednice, koupelna se sprchou a WC. Apartmán č 2. infra sauna. TV, WIFI internet.