Teambuilding plný adrenalinových zážitků

Zde vám přinášíme několik důvodů, proč právě my jsme tím pravým místem pro posílení vašeho pracovního týmu:

Skvělá poloha: náš hotel se nachází v malebném prostředí přírody středních Čech, jen krátkou jízdou od Prahy. Toto místo vám nabízí unikátní kombinaci přírody a klidu, která je klíčem k úspěchu vašeho teambuildingu. Naše prostředí vám umožní únik od každodenního stresu a naplnění novou energií.

Široká nabídka aktivit: Sporthotel Kácov je vybaven širokou škálou aktivit, které můžete zařadit na program vašeho teambuildingu. Od adrenalinových sportů, jako je, paintball nebo lanový park, až po relaxační aktivity, jako je sauna a bazén. Náš profesionální tým vám pomůže vytvořit program přesně dle vašich potřeb a očekávání.

Moderní konferenční prostory: Pro vysoce produktivní a inspirativní firemní setkání jsou vám k dispozici tři vnitřní moderní konferenční prostory s technickým vybavením a dostatečnou kapacitou, které vám zajistí komfortní prostředí pro vaše meetingy, prezentace a workshopy: malá, střední, velká konferenčka a venkovní stan s možností vytápění.

Vynikající kuchyně: Dobře naladěný tým potřebuje také kvalitní jídlo. Sporthotel Kácov se může pochlubit vynikající kuchyní, která vám nabídne široký výběr chutí a lahůdek. Naše kuchařský tým připraví pro vás špičkové menu, které oslní vaše chuťové pohárky a zajistí vám energii na celý den.

Profesionální personál: Každý detail je důležitý při organizaci teambuildingu. Proto naši profesionální zaměstnanci jsou tu, aby vám poskytli nejlepší možný servis a péči. S jejich pomocí se postaráme o to, abyste měli úspěšný, pohodlný a nezapomenutelný zážitek.

Teambuilding obecně: vede ke zlepšení výkonnosti a vztahů v rámci vašeho týmu. Společné dosažení cíle posiluje motivaci a umožňuje individuální uplatnění jedince v týmu, bez ohledu na fyzickou zdatnost či věk. Účastníky vede k pochopení ostatních členů týmu, toleranci a ke snížení pochybností některých členů. Účastníci se vzájemně poznají při snaze dosáhnout společný cíl. Velkou roli hraje i jiné prostředí. Lidé zbavení určité uniformity a stereotypu pracoviště jsou otevřenější.

Teambuilding umožňuje: rozeznat problémy v týmu a při týmové spolupráci. Vede účastníky k jejich řešení. Psychologové zde zdůrazňují určitou přidanou hodnotu v podobě zlepšení kritického uvažování. A to nejen vůči členům týmu, ale i vůči sobě.

Jak na to:

Pokud máte zájem o teambuilding, je třeba kontaktovat naší recepci, po domluvě vám vytvoříme akci přímo na míru.

Z vaší strany je důležitá včasná komunikace. Budeme respektovat vaše potřeby, možnosti a rozpočet. Zaměříme se na vaše případné problémy a společně najdeme to pravé řešení pro vás. Ideální je samozřejmě osobní setkání, ale rozhodně to není podmínka.

Jak to probíhá:

Vše se odehraje v našem areálu a okolních lesích Posázaví. Máme široké možnosti díky sportovištím, bazénu, lanovému parku, lezecké stěně, multifunkční hale a přednáškovým prostorám v našem hotelu. Ničim nerušený mejdan s reprodukovanou hudbou a vlastním barem si můžete užít v naší PitPat klubovně. Nepřekvapí nás žádný rozmar počasí. Při akci budete v péči týmu instruktorů s dlouholetou praxí.

A co pro vás máme:

Pro vaši představu, tady jsou základní tři varianty teambuildingu, které pro vás máme. Vše lze kombinovat. Pokud zde nenaleznete to, co si představujete, uděláme vše proto, abychom vaše představy naplnili.

V případě zájmu kontaktujte naši recepci:

tel.: 774 851 488

email.: rezervace@sport-hotel.cz