Teambuilding plný adrenalinových zážitků

Sporthotel Kácov je pravým místem pro posílení vašeho pracovního týmu a pořádání teambuildingových akcí.

Skvělá poloha:

Náš hotel se nachází v malebném prostředí přírody středních Čech, blízko Prahy. Jeho poloha vám nabízí unikátní kombinaci přírody a klidu, která je klíčem k úspěchu vašeho teambuildingu. Naše prostředí vám umožní únik od každodenního stresu a naplnění novou energií.

Široká nabídka aktivit:

Sporthotel Kácov je vybaven širokou škálou aktivit, které můžete zařadit na program vašeho teambuildingu. Od adrenalinových sportů, jako je paintball nebo lanový park, až po relaxační aktivity, jako je sauna a bazén. Náš profesionální tým vám pomůže vytvořit program přesně dle vašich potřeb a očekávání.

Moderní konferenční prostory:

Pro firemní setkání jsou k dispozici tři vnitřní moderní konferenční prostory s technickým vybavením a dostatečnou kapacitou, které vám zajistí komfortní prostředí pro vaše meetingy, prezentace a workshopy:malá, střední, velká konferenčka a venkovní stan s možností vytápění.

Vynikající kuchyně:

Sporthotel Kácov se může pochlubit vynikající kuchyní, která vám nabídne široký výběr chutí a lahůdek. Naše kuchařský tým připraví špičkové menu, které oslní vaše chuťové pohárky a zajistí vám energii na celý den.

Profesionální personál:

Každý detail je důležitý při organizaci teambuildingu. Proto naši profesionální zaměstnanci jsou tu, aby vám poskytli nejlepší možný servis a péči. S jejich pomocí se postaráme o to, abyste měli úspěšný, pohodlný a nezapomenutelný zážitek.

Máte zájem uspořádat teambuilding ve Sporthotelu Kácov?

Pokud máte zájem o uspořádání teambuildingu, je třeba kontaktovat naší recepci, po domluvě vám vytvoříme akci přímo na míru.

Z vaší strany je důležitá včasná komunikace. Budeme respektovat vaše potřeby, možnosti a rozpočet. Zaměříme se na vaše případné problémy a společně najdeme to pravé řešení pro vás. Ideální je samozřejmě osobní setkání, ale rozhodně to není podmínka.

Jak to probíhá:

Vše se odehraje v našem areálu a okolních lesích Posázaví. Máme široké možnosti díky sportovištím, bazénu, lanovému parku, lezecké stěně, multifunkční hale a přednáškovým prostorám v našem hotelu. Ničím nerušený mejdan s reprodukovanou hudbou a vlastním barem si můžete užít v naší PitPat klubovně. Nepřekvapí nás žádný rozmar počasí. Během teambuildingu budete v péči týmu instruktorů s dlouholetou praxí.

V případě zájmu kontaktujte naši recepci:

tel.: 774 851 488

email.: rezervace@sport-hotel.cz