Teambuilding

Teambuilding je...

společná aktivita týmu. Může to být pracovní tým nebo celá vaše firma. Může to být ale i školní třída či sportovní tým. V podstatě se dá teambuilding doslova ušít na míru každému.

Teambuilding vede ke zlepšení výkonnosti a vztahů v rámci vašeho týmu. Společné dosažení cíle posiluje motivaci a umožňuje individuální uplatnění jedince v týmu, bez ohledu na fyzickou zdatnost či věk. Účastníky vede k pochopení ostatních členů týmu, toleranci a ke snížení pochybností některých členů. Účastníci se vzájemně poznají při snaze dosáhnout společný cíl. Velkou roli hraje i jiné prostředí. Lidé zbavení určité uniformity a stereotypu pracoviště jsou otevřenější.

Teambuilding umožňuje rozeznat problémy v týmu a při týmové spolupráci. Vede účastníky k jejich řešení. Psychologové zde zdůrazňují určitou přidanou hodnotu v podobě zlepšení kritického uvažování. A to nejen vůči členům týmu, ale i vůči sobě.

Jak na to?

Pokud máte zájem o teambuilding, je třeba kontaktovat naší recepci, po domluvě vám vytvoříme akci přímo na míru.

Z vaší strany je důležitá včasná komunikace. Budeme respektovat vaše potřeby, možnosti a rozpočet. Zaměříme se na vaše případné problémy a společně najdeme to pravé řešení pro vás. Ideální je samozřejmě osobní setkání, ale rozhodně to není podmínka.

Jak to probíhá?

Vše se odehraje v našem areálu a okolních lesích Posázaví. Máme široké možnosti díky sportovištím, bazénu, lanovému parku, lezecké stěně, multifunkční hale a přednáškovým prostorám v našem hotelu. Nepřekvapí nás žádný rozmar počasí. Při akci budete v péči týmu instruktorů s dlouholetou praxí.

V případě zájmu kontaktujte  naši recepci  tel.: 774 851 488   email.: rezervace@sport-hotel.cz

A co pro vás máme?

Pro vaši představu, tady jsou základní tři varianty teambuildingu, které pro vás máme. Vše lze kombinovat. Pokud zde nenaleznete to, co si představujete, uděláme vše proto, abychom vaše představy naplnili.