Seznamovací kurzy alias  seznamováky

Připravte se na nepřekonatelný seznamovací kurz ve Sporthotelu Kácov, který vám nabídne vše, co potřebujete k navázání nových vztahů a týmového ducha. Zde je 5 důvodů, proč byste měli "seznamovák" udělat právě pro u nás:

Nádherné prostředí: Sporthotel Kácov se nachází 30 minut od Prahy v krásné přírodě, která vzbudí vaše smysly a propůjčí setkání jedinečnou energii. Využijte kouzlo tohoto místa k navázání nových vztahů a posílení týmového ducha.

Aktivity pro každého: Sporthotel Kácov nabízí širokou škálu aktivit, které osloví každého účastníka. Od teambuildingových her po outdoorové výzvy - máme to, co potřebujete k vybudování silného týmu a překonání hranic.

Moderní a vybavené místnosti: Naše konferenční místnosti jsou vybaveny nejnovější technologií a nabízejí pohodlí a příjemné prostředí pro vaše setkání. Nechejte se inspirovat a zkultivujte vaše myšlenky v ideálním pracovním prostředí.

Ubytování a pohostinství: Náš Sporthotel Kácov nabízí prvotřídní ubytovací kapacity a pohostinnost, kterou budete ocenění. Užijte si komfortní pokoje a gastronomické zážitky naší restaurace, která vám přinese potěšení i osvěžení pro vaše chuťové buňky.

Ochotný personál: Náš profesionální a přátelský personál se postará o všechny vaše potřeby, abyste se cítili jako doma. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli v každém detailu a zařídili, aby váš seznamovací kurz ve Sporthotelu Kácov byl nezapomenutelným zážitkem.

Využijte šanci a vydejte se na nezapomenutelnou cestu spojení a vzájemného poznání. Rezervujte si své místo na seznamovacím kurzu ve Sporthotelu Kácov ještě dnes a připravte se na nové příležitosti a nekonečné možnosti!

V případě zájmu kontaktujte naši recepci:

tel.: 774 851 488

email.: rezervace@sport-hotel.cz