Seznamovací kurzy / seznamováky, adaptační kurzy pro školní kolektivy

Rádi Vám pomůžeme připravit nezapomenutelný seznamovací / adaptační kurz ve Sporthotelu Kácov, který vám nabídne jeho účastníkům vše, co je potřebné k navázání nových vztahů a týmového ducha. Proč byste měli seznamovací / adaptační kurz uspořádat právě u nás?

Nádherné prostředí: 

Sporthotel Kácov se nachází 30 minut od Prahy v krásném přírodní prostředí, která vzbudí vaše smysly a propůjčí setkání jedinečnou energii. Využijte kouzlo tohoto místa k navázání nových vztahů a posílení týmového ducha během seznamovacího / adaptačního kurzu.

Aktivity pro každého:

 Sporthotel Kácov nabízí širokou škálu sportovních aktivit, které osloví každého účastníka seznamovacího / adaptačního kurzu. Od teambuildingových her po outdoorové výzvy - máme to, co potřebujete k vybudování silného týmu a překonání hranic.

Moderní a vybavené místnosti: 

Naše konferenční místnosti jsou vybaveny nejnovější technologií a nabízejí pohodlí a příjemné prostředí pro vaše setkání. Nechte se inspirovat a zkultivujte vaše myšlenky v ideálním pracovním prostředí.

Ubytování a stravování: 

Sporthotel Kácov nabízí prvotřídní ubytovací kapacity a pohostinnost, kterou oceníte během seznamovacího / adaptačního kurzu či školy v přírodě. Užijete si komfortní pokoje a gastronomické zážitky naší restaurace, která vám přinese potěšení i osvěžení pro chuťové buňky.

Ochotný personál: 

Náš profesionální a přátelský personál se postará o všechny vaše potřeby, abyste se cítili jako doma. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli v každém detailu a zařídili, aby váš seznamovací kurz ve Sporthotelu Kácov byl nezapomenutelným zážitkem.

Rezervujte si své místo pro seznamovací / adaptační kurz ve Sporthotelu Kácov ještě dnes a připravte se na nové příležitosti a nekonečné možnosti!

V případě zájmu kontaktujte naši recepci:

tel.: 774 851 488

email.: rezervace@sport-hotel.cz