Adaptační kurzy, seznamovací kurzy, školy v přírodě, školní výlety

Uspořádejte školu v přírodě, seznamovací nebo adaptační kurz ve Sporthotelu Kácov a jeho účastníci budou mít nejen skvělý čas plný zábavy a dobrodružství, ale také mít příležitost rozvíjet své schopnosti, posilovat týmovou spolupráci a vytvářet dlouhodobé vzpomínky. 

Pomůžeme vám zorganizovat program na celý pobyt vašeho adaptačního kurzu, seznamovacího kurzu nebo školy v přírodě.

Nádherné okolí

Sporthotel Kácov se nachází pouze 30 km od Prahy po D1 ve skvělé lokalitě, obklopený přírodou. Okolní lesy, kopce a řeka Sázava poskytují perfektní prostředí pro sportovní i jiné aktivity. Účastníci adaptačního / seznamovacího kurzu či školy v přírodě budou mít možnost prozkoumat krásy okolní krajiny a získat nové dovednosti prostřednictvím vzdělávacích programů.

Široká nabídka aktivit

Sporthotel Kácov nabízí široký výběr aktivit a programů přizpůsobených potřebám kurzů či školy v přírodě. Můžete si vybrat z různých outdoorových sportů, týmových her, adrenalinových aktivit a dalších zážitků, které posílí týmovou spolupráci, rozvíjí dovednosti a povzbuzují osobní růst účastníků. Pro celodenní adaptační společenské aktivity můžete využít naší hotelovou tělocvičnu se zrcadly, venkovní stan, vytápěnou multifunkční sportovní halu a dalších více než 30 různých sportovních aktivit včetně discgolfu, paintballu nebo lanového parku.  Jako třešnička na dortu je zde pro vás náš nově zrekonstruovaný venkovní bazén.

Moderní ubytování a vybavení

Sporthotel Kácov nabízí komfortní a moderní ubytování, které poskytuje příjemný a relaxační pobyt. Hotel je vybaven moderními konferenčními místnostmi, které jsou ideální pro výukové aktivity a prezentace.

Dostatečná ubytovací kapacita 

Kapacita 300 lůžek od jara do podzimu / 180 lůžek během zimního období.

Ubytování ve třech kategoriích

Nabízíme různé možnosti ubytování účastníků kurzů či školy v přírodě. V letním období je ideální ubytování ve vytápěných táborových chatkách s palandami, pro 4 osoby, s kapacitou 120 lůžek. Od dubna do října kapacita 300 lůžek, k dispozici jsou všechny 3 kategorie ubytování.

V zimním období je možné ubytování ve srubových chatách s kapacitou 120 lůžek a hotelu s kapacitou 60 lůžek.

Stravování 

Zajistíme, aby účastníkům školy v přírodě či seznamovacího / adaptačního kurzu chutnalo a přitom se jednalo stále o zdravé stravování, celodenní pitný režim ve formě našeho postmixu s 3 příchutěmi a čistou perlivou nebo neperlivou vodou.

Vysoce kvalifikovaný personál

Náš hotel má tým profesionálních instruktorů a průvodců, kteří jsou vzdělaní a zkušení v organizaci adaptačních pobytů, seznamovacích / adaptačních kurzů. Budou se starat o vaše skupiny s důrazem na jejich bezpečí a pohodlí.

Kompletní servis 

Naším cílem je zajistit, aby vaše adaptační / seznamovací kurzy či školy v přírodě byly plně přizpůsobeny vašim potřebám a očekáváním účastníků. Nabízíme kompletní servis při organizaci adaptačních pobytů, seznamovacích kurzů a školních výletů, včetně stravování, hromadné dopravy a další podpory.

Stravování

Zdravé snídaně, obědy, večeře v předem dohodnutém čase.

Program

Zajistíme pro vás program během celého trvání adaptačního / seznamovacího kurzu či školy v přírodě. včetně certifikovaných instruktorů.

Společenský prostor

Rozmanitý výběr prostor pro hry, učení, školení či tanec.

Stravování

Zdravé snídaně, obědy, večeře v předem dohodnutém čase.

Program

Zajistíme pro vás celopobytový program, včetně certifikovaných instruktorů.

Společenský prostor

Prostory pro hry, učení, školení či tanec.