Celonárodní motorkářský sraz SCRC2023

Motorkáři z různých koutů Evropy přijeli do SPORTHOTELU Kácov na celonárodní sraz SCRC2023 konaný ve dnech 26 -28.5.2023. Tento nezávislý klub je známý svými akcemi, a to nejen pro své členy, ale také pro celou motorkářskou komunitu, která se na těchto akcích ráda setkává. V Kácově se sešli čeští, polští i švédští motorkáři, kteří byli připraveni na víkend plný adrenalinu. Ročník 2023 se konal v duchu "WILD WEST".

První den se všechny kluby navzájem přivítaly a zveřejnily své vlajky. Pak následovalo zahájení motorsportových soutěží. Největší pozornost vzbudila soutěž v páce, ve které se účastnilo více než čtyřicet motorkářů. Večer se kompletně zaplnil celý areál a byl dostupný pro všechny návštěvníky. V párty stanu probíhaly koncerty, aby si každý mohl vychutnat noc ve společnosti přátel. Po půlnoci byly všechny soutěže a kulturní akce ukončeny, aby motorkáři meli dostatek času na přípravu na další adrenalinové zážitky. V sobotu se uskutečnila spousta spanilých jízd, mnoho různých soutěží, a večerní rockotéka, na účastnících bylo vidět, že si společný program náramně užívají. 

Po celou dobu konání akce mohli účastnicí ochutnat luxusní variace hamburgerů, čerstvě uzených klobás, domácí nakladaných hermelínů a utopenců a samozřejmě Plzeňského pivečka. 

Motorkářský sraz SCRC2023 byl veliký úspěch, o kterém se bude ještě dlouho vyprávět; kluby získaly nové přátele a motorkáři mnoho nových zkušeností.

Bylo nám ctí u nás tyto úžasné lidi plné optimismu hostit a již nyní se tešíme na další ročník!

Více o SCRC zde: http://www.central-scrc.cz/

Photo galerie