Peugeot v Kácově

Peugeot ve Sporthotelu Kácov

Minulý týden jsme díky pořádající agentuře Car management ve Sportotelu Kácov přivítali společnost Peugeot.cz, která je dovozcem vozů Peugeot na český trh.

V našich školících prostorách a na okolních cestách v malebném Posázaví proběhlo školení prodejců vozů Peugeot. Školení bylo zaměřené na vozy s hybridním a elektrickým pohonem. Na našem parkovišti za hotelem zaparkovaly vozy nejen automobilky Peugeot, ale i vozy ostatních výrobců se stejným pohonem. Nás na tomto projektu zaujalo spojení mezi ekologickým pohonem těchto aut a čistou přírodou kolem. Jsme rádi, že agentura Car management tuto technologii přivezla s Peugeot.cz právě k nám. Také se snažíme co nejméně zatěžovat okolní přírodu a tak si vážíme všech, kteří to vidí stejně jako my.

Náš fotograf měl možnost se svést na obou testovacích okruzích v našem okolí. V galerii fotek se můžete podívat, jak se jednotliví řidiči střídají v testovacích vozech, aby si každý mohl vyzkoušet všechny dostupné typy. U jedné z našich chatek byla vybudovaná dobíjecí stanice, kde byly jednotlivé vozy dle potřeby nabíjeny. Nemalou péči věnovali pořadatelé z Car managementu i samotným vozům. Naše auta tiše záviděla dokonalou údržbu v časných ranních hodinách. Od stírání rosy až po dokonale naleštěný a vyluxovaný interiér.

Děkujeme agentuře Car management a Peugeot.cz za možnost být součástí tohoto projektu.