Co dělat ve Sporthotelu Kácov, když prší?

Sporthotel Kácov je vyhledávaným místem pro ty, kteří chtějí trávit svůj volný čas aktivním způsobem. Nicméně, když se počasí zkazí a začne pršet, mnozí se ocitají v úzkých, co dělat. Naštěstí má Sporthotel Kácov pro své hosty řadu vnitřních aktivit, které Vám umožní stále užít si celodenní zážitek bez ohledu na to, jaké bude venku počasí.

Jednou z nejlepších možností pro případ deště je návštěva hotelové vyhřívané sportovní haly. Tato dvou - kurtová hala nabízí možnost hrát v teple a suchu - v podstatě jakýkoliv sport si zamanete. V kvalitně vybavené sportovní hale s umělým travním povrchem si můžete zahrát tenis, volejbal nebo fotbal, a to i když venku prší či sněží. Hala je vybavená i rozkládacím pevným povrchem včetně baletizolu a puzzle tatami, takže pakliže chcete uspořádat ve špatném počasí třeba taneční soutěž, nebo ring pro jakákoliv bojová umění, meze zde neexistují.

Pro ty, kdo ocení zážitky z blízkosti přírody, je možné navštívit hotelovou saunu a relaxační místnost, kde si lze odpočinout a uvolnit celé tělo. V sauně si totiž vychutnáte magickou atmosféru spokojenosti a s největší pravděpodobností zapomenete na to, že venku leje jako z konve. Tento zážitek jistě přispěje k odpočinku a relaxaci celého těla.

Večerní adaptační aktivity jsou také jednou z možností, jak trávit čas v hotelu, pokud venku prší. Adaptační aktivity se sestávají z řady různých her a soutěží, které jsou vedeny hotelovými pracovníky. Tato adaptační akce je navíc vynikajícím způsobem pro posílení teamového ducha a spolupráce.

Pro všechny, kdo tráví čas v hotelu jako rodiny s dětmi, se nabízí využít herní místnost s půjčovnou společenských her a Xboxu.

Výše uvedené aktivity jsou pouze některé z mnohých, které můžete využít v Sporthotelu Kácov, když prší. Bez ohledu na to, co Vás zajímá a jak trávíte svůj volný čas, Sporthotel Kácov nabízí mnoho možností, které Vám umožní užít si Váš pobyt, ať už venku prší, nebo svítí slunce.