Rauty - Grilování - Hodování


Během vašich oslav, školení a dalších akcí, vám zajistíme pohoštění formou rautu. Budete si moct vybrat jeho složení. Pokud si budete přát, může například šunku od kosti vašim hostům servírovat náš číšník/servírka. Jídlo doplníme podle vašeho přání nápoji, a to jak alkoholickými, tak nealkoholickými.

Vaši hosté nebo spolupracovníci budou moct s jídlem jít na terasu. Nejen že se dobře najíte, ale při uvolněné konverzaci si i odpočinete. 

Rauty pro vás připravujeme individuálně, ale máme i klasickou nabídku. Pokud je mezi vámi osoba se speciální dietou, nebo jiným specifickým požadavkem, například alergií, náboženským přesvědčením apod., rádi vám vyhovíme.

Neváhejte nás kontaktovat. Připravíme pro vás menu a kalkulaci. Cena se liší podle počtu osob a zvoleného typu pohoštění.

Grilovat u nás můžete mnoha způsoby. A to jak sami, tak s naší pomocí. Máme velký profesionální gril značky Weber, který využíváme na svatbách, oslavách a podobných akcích. V areálu jsou ohniště a pokud máte malý gril, můžete si grilovat sami na prahu srubové chaty. Nemusíte ale jen grilovat. Opečte si večer buřty nebo jen chleba a pokud jste vyznavač moderny, vezměte si s sebou marshmallow.

Pokud chcete grilovačku jako součást oslavy nebo akce, připravíme pro vás hamburgery, steaky, ryby. Cokoliv si budete přát. Pro vegetariány uděláme vegetariánské burgery nebo sýr halloumi. Jako přílohu ugrilujeme zeleninu nebo jen připravíme pečivo apod.

V areálu vám pomůžeme se zajištěním dřevěného uhlí a dřeva na oheň. Grilování lze dohodnout během vašeho pobytu s jednodenním předstihem.

Hodovat už musíte sami nebo s přáteli a pokud jste opuštění a ztracení, vzpomeňte si na nás.