Svatby


Zarezervujte si celý náš areál s ubytovací kapacitou našeho hotelu a rádi pro Vás připravíme jakoukoliv svatbu. U nás najdete klid od okolního světa. Nikdo vás nebude rušit a ani vy nebudete rušit své okolí. Oslava se může protáhnout dlouho do noci a váš slavnostní den skončí až ráno. Připravíme svatbu tradiční i třeba adrenalinovou s paintballovým turnajem o nevěstu.

Připravíme pro vás pohoštění podle vašeho přání. Slavnostní oběd ve vašem stylu bufetem, pohoštění  formou studených mís, teplých jídel, případně rautových stolů. Zajistíme i sladký bar.

K pití vám nabízíme nápoje z našeho stálého nápojového a vinného lístku. Pokud si přejete něco, co v naší nabídce není, zajistíme vám to. K dortu a moučníku máme pro vás teplé nápoje a výborné italské espresso. Stálou obsluhu u baru, kde najdete točené pivo a limonádu.

Pro děti zajistíme prostor, kde si budou moct hrát a pokud budete chtít, můžeme zajistit i kvalifikovaný dozor. Případně jiný sportovní anebo společenský program z naší široké nabídky aktivit.

Velkou výhodou našeho areálu je jeho kapacita a rozmanitost ubytování. Od novomanželského apartmánu a ubytování v hotelu, o celkové kapacitě 68 lůžek, máte možnost spát ve srubových chatách o kapacitě 80-100 lůžek a dalších 120 míst najdete v táborových chatičkách. V našem areálu samozřejmě i zaparkujete s větším počtem aut. Pokud jste milovníky zvířat, neklademe žádná omezení na přítomnost vašich mazlíčků.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy a včas se informujte a případně včas proveďte rezervaci na termín, který požadujete.