Turnaje

Jak to probíhá

Společně vybereme sport nebo jinou činnost, ve které uspořádáme turnaj. Můžete hrát fotbal, tenis a podobné sporty. Můžete ale hrát i karty, šachy, společenské hry. Cokoliv, co je pro vás to pravé.

Můžeme uspořádat jeden velký turnaj v jednom odvětví, ale můžeme udělat i více malých turnajů, kde bude zastoupen jak sport, tak třeba Kanasta. Výběr bude jen na vás a na tom, co máte rádi. 

Co vám to dá?

Tohle je zábava a zároveň soutěž, která vás má hlavně bavit a pobavit. Neručíme za nervy vašich spoluhráčů, ani za jejich emoce. Občas zkrátka někdo překvapí úplně všechny. Možná zjistíte, kdo má největší zásobu sprostých slov a kdo je sólista a kdo týmový hráč. Možná nad partičkou karet zjistíte, jak málo stačí k objevení nových spoluhráčů, které potkáváte denně v práci. My se budeme snažit, abyste si to chtěli zopakovat třeba i bez nás anebo příště zase u nás.

Příklady sportovních turnajů

Na tyto turnaje u nás najdete sportoviště i sportovní náčiní, které je ke hře zapotřebí. Fotbal, nohejbal, volejbal, tenis, badminton, paintball, discgolf, ale i stolní tenis, stolní fotbálek a šipky.

Pokud vás zajímají všechny možnosti, podívejte se prosím na kategorii Aktivity.

Příklady dalších turnajů

Šachy, dáma, společenské hry, karetní hry, elektronické hry a podobně. Teď ještě nevíme, co máte rádi, ale pokud v tom jde uspořádat turnaj a vejde se to do našich prostorů, uspořádáme to právě pro vás.