Vodní pólo

Skvělá hra do parného léta. Vodní pólo Vás bude nejen bavit , ale též dokonale prověří vaší kondici. A je jedno, zda budete jen plavat nebo si dohodnete možnost postavit se na dno. Utvořte dva týmy, my Vám půjčíme branky a míč. Doporučujeme hrát jen na šířku bazénu. Hra bude rychlejší, a to družstvo, které využije rychlé nahrávky, půjde do vedení.

Letos jsme pořídili nové branky a míče. Branky můžete mít jak venku z vody na kraji bazénu, tak přímo na vodě. Míče máme v několika velikostech, tak si zahrajou malí i velcí.

Při focení vodního póla nám přálo nejen počasí, ale pomohla nám i přítomnost kluků z Judo academy, kteří u nás jsou na letním soustředění. Tihle skvělí sportovci otestovali naše nové branky a se svojí výbornou kondicí nám všem ukázali, jak se to hraje se 100% nasazením. Předvedli smysl pro taktiku, kterou jim vštěpují trenéři a jejich hra byla kreativní, plná rychlých nahrávek, sólových úniků a osobních soubojů. Pokud Vás láká zkusit si vodní pólo, u nás Vás čeká bazén a vše potřebné. Klukům děkujeme za pomoc při focení.